SKYFchain Nedir? SKYF Nasıl Alınır?

İnsansız Lojistik ! Geleceğin Lojistik Hizmetleri ! Dev Dronlar ! Düşük Maliyetli Lojistik ! 

Evet SKYFchain  insansız lojistik hizmeti sunacak bir hizmet verecek ve lojistik sektöründe büyük bir devrim yapmaya hazırlanmaktadır. Şuan Geleceğin Lojistik Hizmetlerine bakıyorsunuz. Aşağıdaki videoyu mutlaka izleyiniz.

Ön satış hedeflerine daha 29 gün var ve ön satış hedefleri 1 milyon dolar olmasına rağmen 850.000 dolarlık kısmını tamamlamış 2018’in en iyi ICO projeleri arasında yerini çoktan almayı başarmıştır bile.

Skyfchain Ön Satışı

Skyfchain Ön Satışından %40 İndirimle TOKEN AL

SKYFchain Youtube İzle

SKYFchain Trackico ve ICOrated tarafından 5.0 tam puan almış başarılı bir grafik yakalamıştır. Whitepaperlarına ” BURADAN ” ulaşabilir inceleyebilirsiniz.

SKYFchain Whitepaper Aç

SKYFchain B2B yapısına B2R (İş Dünyasından Robotlara) İşletim Platformunu getiriyor. SKYFT Nedir? SKYFchain İşletim Sisteminin dahili bir para birimidir.

SKYFT Kaç Dolar? 1 SKYFT jetonu başına ~ 0.065 USD olacak.

SKYFT, SEC ile uyumludur. (Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu) Giderek robotlaşan dünyamızda robotlarla birlikte işlemlerde katlanarak hızlı ve sürekli bir şekilde artacaktır. Buda bu projenin ne kadar değerli olduğunu bizlere göstermektedir. Geleceğin ICO projeleri arasında olan SKYFchain ile lojistik sektörü çok başka bir şekile bürünecektir.

SKYF DEV Dron

SKYF Dev Dronların 400kg ağırlığına kadar taşıma kapasiteleri bulunmaktadır. Kurulum ve hazır olma işlemleri 10dk’nın altındadır. Hızlı ve etkili kurulumlarının dışında kaldırabilecekleri bu neredeyse yarım tonluk ağırlık ile bizlere geleceğin içinden çıkıp gelmiş gibi durmaktadırlar. Geleceğin dronları ile ilgili fikir edinmek isterseniz yada bu projenin içinde yatırımcı olarak yer almak isterseniz token süresi bitmeden %40 gibi harika bir fırsatla token satın alabilirsiniz. Dilerseniz çok ufak yatırımlar ile ileride güzel bir proje içinde yer alabilirsiniz.

Skyfchain Ön Satışından %40 İndirimle TOKEN AL

Geleceğin Lojistik Hizmetleri

Yukarıda belirttiğim gibi bu büyük ve dev dronlar 400 kg kaldırma kapasitelerine sahipken ayrıca 350 km gibi bir hızla gidebilmektedirler. SKYF Dronların hız ve kaldırma kapasiteleri inanılmaz rakamlara ulaşmış durumdadır. Günümüzde dronlar minik bir kamera kaldırabilirken yada Amazon dron ile bir kaç kiloluk ürünleri göndemek için kullanırken burada neredeyse yarım tonluk bir ağırlığı 350km hızla bir yerden başka bir yere dakikalar içinde gönderebilmek imkanına sahip olacaksınız. Tahminim en kısa sürede Amazon bu adamların şirketini satın alır. Benim tanıdığım Jeff bunu yapar. İşin latifesi bir kenara gerçekten ileride bu firmanın Alibaba yada Amazon tarafından satın alınabileceğini düşünmekteyim.

2014 yılından 2017 yılına kadar bir geliştirme sürecinde olan SKYFchain dediğine göre 2020 – 2022 yıllarında dron satışlarında büyük bir artış olacağı yönünde.

SKYFT Token Detayları

Piyasada bulunan hiç bir dron buradaki SKYF dronların taşıma ve havada durma kapasitelerine yaklaşamıyor. Yaklaşık olarak 3 saat havada kalan bu harika dronlar geleceğin lojistik hizmetlerinin tartışmasız en iyileri arasında şuan 127 milyar dolarlık piyasada en büyük söz sahipleri olacaklar.

3000 adet SKYFT alırsanız aşağıda gördüğünüz gibi 1950 tane bonus olarak hediye etmektedir.

Çok basit ve hızlı bir kayıt ekranı var rahatlıkla üye olup SKYF Token alabiliyorsunuz.
BOL KAZANÇLAR…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir