Savedroid Nedir? Savedroid Nasıl Alınır?

Savedroid Nedir? Savedroid Nasıl Alınır?

Para tasarrufu yapmak için hazırlanılan harika bir ICO olan savedroid hayatımızı ilerleyen teknolojilerle birlikte çok daha ileri taşımayı hedeflemektedir. Kurumsal site adresleri ico.savedroid.com

Her Yerde Kripto Para

Resmi siteleri üzerinden Kayıt Ol diyerek çok hızlı bir şekilde savedroid token alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Savedroid Nedir? Herkes için parayı çok daha tasarruflu kullanmayı kolay hale getiren Almanya menşeili Fintech firmasına ait iOS ve Android platformlarında her iki şekilde kullanıcılara sunulan çok akıllı bir telefon uygulamasıdır.

Kripto para birimlerini herkesin daha rahat anlaması ve kullanmasını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.

Kurulumu inanılmaz kolay ve basit bir şekilde yapılabilmekte ve ardından hemen yapay zeka (artificial intelligence) tarafından kişiye özel bir tasarruf planı aktif hale gelmektedir.

Savedroid kullanıcıları başta BTC ve XRP, ETH, LTC, IOTA, DASH gibi yapay zeka tabanlı kripto tasarruf planlarına kolay erişim gibi bir çok avantajlardan yararlanabilecektir.

Uygulamayı kullananların yaşam standartlarını en üst düzeye çekmek ve çok daha fazla tasarruf sağlamak için kripto para birimlerine kolay erişimi ile isteklerine hızlı cevap alabilecek daha fazla para biriktirebilecek bunu yapmak için ekstra bir efor sarf etmelerine gerek kalmayacaktır.

2016 yılında piyasaya sürülen mobil uygulamaları ile uzun süredir aslında bu piyasanın içinde yer almaktadırlar. Sadeleştirme ve oyun oynamaya dayalı son teknoloji kullanıcı deneyiminde çok güçlü bir sicile sahip olan savedroid devlet tarafından desteklenen nadide ICO projeleri arasında yer almaktadır.

Ayrıca bu harika ICO hiçbir ücret almadan bedava tam 100 adet savedroid SVD veriyor. Dilerseniz ücretsiz ICO’larınızı alabilirsiniz.

100 ADET BEDAVA SAVEDROID HEDİYE HEMEN AL

Resmi Youtube Kanallarındaki Savedroid Nedir? tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.
Uygulama yapay zeka teknolojisi ile blok zinciri teknolojisi tarafından desteklenen kripto paraları satın alabilme , para çekme gibi işlemleri çok daha kolay ve daha hesaplı yapabilme imkanı sağlamaktadır. Yapay zeka sürekli kendi kendine öğrenebilen güçlü algoritma teknoloji sayesinde uygulamaya sahip kullanıcıların banka hesaplarını mobil uygulama olan savedroid’a doğrudan bağlayıp istenilen kripto para birimini satın alabilmemizi kolaylaştıran bir platformu sunmaktadır.

Tüm bu işlemleri uygulamak için de Savedroid Ethereum blok zincir teknolojisini kullanılır. SAVEDROID simgesi SVD dir. Otomatik olarak kripto para hizmetlerinin ücretlerini ödemek için savedroid tokeni kullanılmaktadır.

Savedroid’in çok aktif bir sosyal medya hesapları mevcut. Mutlaka sosyal mecralardan takip edebilirsiniz.

Savedroid 2015 yılında kurulmuş 2017 yılında 200 binden fazla kullanıcı tarafından indirilmiştir. Ayrıca 10 milyon dolardan fazla tasarruf sağlayan savedroid bütün dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir