LAPO.IO LAX NEDİR? LAX TAHMİNEN KAÇ LİRA OLACAK?

LAPO.IO NEDİR? LAX NEDİR? LAX NASIL ALINIR? İSVİÇRE BORSASI ÜCRETSİZ TOKEN KAZANMAK! NEDEN LAX ALMALIYIM?

İsviçre Borsası Ücretsiz Token veriyor. Hemen ÜCRETSİZ kayıt ol. Mail adresini onayla Ücretsiz Tokenları saniyeler içinde hesabına yüklet.

Borsa açıldığı zaman minimum 1 ETH ile alım yapabileceğiniz merkezsiz borsanın tokenlerını toplayabildiğiniz kadar toplamak ileride size çok güzel paralar kazandırabilir.

Giderek popüler hale gelen Merkezi Olmayan Borsa kavramı ile ileride çok iddaalı borsalar arasında yer alacaktır. Bu borsa bize saniyeler içinde işlem yapma sözü ile yola çıkmıştır. Bu sözünü yerine getirdiğinde büyük bir kitle tarafından kullanılmaya başlanacak ve çok değerli bir hale gelecektir.

Ücretsiz LAX Token almak için ne yapmalıyım?

Buradan https://lapo.io/ adresini açın. Yada direk kayıt adresi olan https://app.lapo.io/ açın. Aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız.

Ücretsiz Lax Kazanmak 2018

Formu eksiksiz ve doğru bir mail adresi ile doldurduktan sonra sözleşmeyi kabul edip en sonda ben robot değilim kutucuğunu işaretleyip kaydınızı tamamlayınız.

Ardından mail adresinize aktivasyon linki gönderilecek tek yapmanız gereken o linke tıklamak ve aktivasyonunuzu tamamlamak. Artık ücretsiz olarak hesabınıza yüklenen LAX tokenlarınızı anında görebilirsiniz.

Ayrıca reklam için ayırdıkları tokenları daha fazla kazanmak isterseniz de sosyal medya hesaplarını takip edip paylaşımlarını paylaşarak daha fazla sayısa ücretsiz token kazanabilirsiniz.

Lax 2020 yılında kaç lira olacak? Tahmin ve beklentileri 3 dolar civarlarında olacağı yönünde. Resmi sitelerindeki destek bölümünden kendiniz de sorup teyit edebilirsiniz.

LAPO’nun hedefi, bir kripto para birimine dayanan ilk entegre ödeme eko sistemini yaratmaktır. Bu tutkuyu gerçekleştirmek için, LAPO Bank, LAPO ePlatform teklifini tamamlamak için 2019’da piyasaya sürülecek.

 

Bol kazançlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir