Homeblockcoin Nedir? Homeblockcoin 1000$ olacak mı?

Homeblockcoin Nedir?

Homeblockcoin 2018 2019 2020 kaç dolar olacak? Homeblockcoin Nasıl Alınır? Homeblockcoin Ne Kadar? Homeblockcoin Güvenilir mi? 

Homeblockcoin Dashboard Sayfası

HomeBlockCoin Nedir?

HomeBlockCoin ,
Tamamen üçüncü kişilerden bağımsız olmayı isteyenler için oluşturulmuş merkezi olmayan finansal ödeme ağıdır.

Homeblockcoin = Merkezi Olmayan Finansal Ödeme Ağı.

İşlemlerinizi yapabilmeniz için herhangi bir arabulucu yada başka kurumlara ihtiyacınız yoktur . HomeBlockCoin, gelecekte finansal dünyayı tamamen değiştirecek şifreleme özelliğine sahiptir.

HOMEBLOCKCOIN AL

HomeBlockCoin’nin ağı merkezi bir sunucu olmadan çalışabilmektedir. Kullanımı çok kolaydır ve
blockchain teknolojisinden yararlanmanızı sağlar . Yani, paranız bir noktadan başka bir noktaya tek bir kuruş para ödemeden gönderilebileceği anlamına gelmektedir. Bu büyük bir devrimdir.

HomeBlockCoin’i kapamak, değişikliğe uğratmak veya hacklemek mümkün değildir.

Blockchain teknolojisi nedeniyle bir den fazla sunucu aynı anda hacklenmelidir. Bu da kesinlikle mümkün olan bir durum değildir. Bu yüzden HomeBlockCoin, %100 güvenli ve herşeyden bağımsız bir para birimi olarak yerini çok sağlam bir şekilde almakdatır. Bir çok kişi homeblockcoin’i bitconnect ile karşılaştırmakta ve karıştırmaktadır. Homeblockcoin Bitconnect’ten çok daha üstün bir teknolojiye sahiptir. Aşağıda homeblockcoin kayıt ekranı , homeblockcoin giriş ekranını görebilirsiniz.

Homeblockcoin Kayıt ve Giriş Ekranı

Coin Adı: HomeBlockCoin
Toplam Arz: 28.000.000 Adet (Homeblockcoin 28 milyon adet var.)
ICO: 5.000.000 Adet
Ondalık Yer: 8
Madencilik Havuzu: Var
Algoritma: X11
ICO Tarihi: 4.11.2017
Başlangıç Fiyatı: 1 USD
Saat Dilimi: Londra(GMT)

ICO

ICO’su , 4.11.2017’de saat 10.00’da başladı 23 Kasım’a kadar devam etti.

Homeblockcoin Kaç Adet Var?

BORÇ VERME

Ödünç verme bölümü, HomeBlockCoin üzerinden günlük olarak geri ödeme almak için size ait olan HomeBlockCoin’inizi sisteme yatırmanıza denir.
Günümüzün en çok kullanılan lafları arasında olan pasif gelir iyi gelir zihniyetine sahip tüm kullanıcılar için çok etkileyici bir bölümdür.

Homeblockcoin günlük kazanç oranları kesinlikle size garanti edilmemektedir. Homeblockcoin Maksimum kazanç oranları, yatırımınıza özel olarak ayda %48’dir. Sözleşmeniz bittiğinde, yatırım fonunuz şartlar ve
koşullara uygun bir şekilde size iade edilmektedir.

Homeblockcoin Lending Planı

HomeBlockCoin’nizi gösterge tablonuzdan borç verme platformunuza yatırabilirsiniz. Bu yatırım seçeneği ile HomeBlockCoin ticaret botundan ve volatilite yazılımından sizlerin kazanç elde etmesini sağlamaktadır. Bu bot
HomeBlockCoin’leri otomatik olarak satın alır ve satar.

Yatırım miktarınıza göre günlük ciddi kazançlar elde edebilirsiniz.
Homeblockcoin 2018 yılının sonunda 350$ olacak , Homeblockcoin 2019 sonunda 1000$ olacak şekilde kendine bir hedef koyduğunu belirtmiş durumdadır. Bu rakamların sadece yarısına bile ulaşacak olsa küçük yatırımlar ile yüksek oranda para kazanma şansını bizlere sunmaktadır.

HomeBlockCoin içinde kendi takımınızı oluşturabilirsiniz ve birlikte grup olarak ilerleme şansına sahip olabilirsiniz. Homeblockcoin’i etrafınızdaki kişiler ile paylaşarak ekibinizi büyütebilirsiniz. Ekibinizi kurup büyütmeden önce mutlaka kendiniz bu platformu denemeli tecrübe etmeli ve kullanımını iyi bir şekilde öğrenmelisiniz. Bunu yaparsanız eğer kişilere anlatmanız sizin için çok daha kolay olacaktır.

Homeblockcoin’e yapmış olacağınız ortalama her 250$’lık bir yatırımın yıl sonu yaklaşık olarak 35.000$‘a ulaşabilecek olduğunu belirten homeblockcoin yetkilileri burada ki pazarın ne kadar büyüyeceğini bizlere göstermek istemektedirler..

Aşağıda toplamda 5dk’yı geçmeyen Homeblockcoin Kurumsal Youtube Videolarını izleyebilirsiniz.

HOMEBLOCKCOIN AL

Homeblockcoin 1000$ olacak mı?

Homeblockcoin Yol Haritası 1

Homeblockcoin Yol Haritası 2

HOMEBLOCKCOIN AL

Homeblockcoin cüzdanı indir

1 comment for “Homeblockcoin Nedir? Homeblockcoin 1000$ olacak mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir