eChat Nedir? eChat Nasıl Alınır?

eChat Nedir?

eCHAT kısaca merkezi olmayan mesajlaşma programıdır. Size ait olan verileriniz için maksimum düzeyde gizlilik ve güvenlik sağlayan anlık mesajlaşma programıdır.

Uygulamayı telefonunuza Apple için buradan Android için buradan indirip kurabilirsiniz. Yada dilerseniz eChat Anasayfasından buradan indirebilirsiniz. Düşünün birileri size vakti zamanında whatsapp uygulamasını anlatsaydı ve böyle bir uygulamanın token satışının yapıldığı söyleseydi sizce nasıl olurdu? Bence whatsapp nasıl mesajlaşma programı olarak bizlere bir devrim yaşattıysa (ondan sonra bir çok mesajlaşma programı çıkmış olmasına rağmen hala en fazla ve aktif olarak kullanılan mesajlaşma programıdır.) eChat merkezi olmayan mesajlaşma programı da barındırdığı bütün harika özellikleri ile geleceğin mesajlaşma programıdır.

eChat mesajlaşma programının özellikleri arasında en çok hoşuma giden bir başka özellik merkezi olmayan bir sosyal ağ olması. Gerçekten tanıtımda sizlerinde görebileceği gibi benzersiz bir haber akış satırı bulunmaktadır.

Ayrıca yine gerçekten en çok beğendiğim özelliklerinden biri olan özellik tamda bu merkezi olmayan sosyal ağ bölümünde yer almaktadır. Çünkü buradaki paylaşımlarınızdan eChat ile para kazanabilirsiniz. Instagram’a bir fotoğraf koyduğunuzu ve bu paylaşımınızdan para kazandığınızı düşünürseniz gerçekten tamda ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz. Bence bu en harika özelliklerinde ilk 3’de yer alıyor. Hemen Kayıt Ol

Cüzdanınızdaki kazanmış olduğunuz paralar ile çevrimdışı NFS ve QR kodlarını kullanarak ödemeler yapabilirsiniz. İnternet üzerinde ürünler veya hizmetler için yine ödeme yapmak üzerede kullanabileceksiniz.

Diğer kullanıcılara doğrudan mesajlarla kripto para aktarımı yapabilme imkanına kavuşacaksınız. Aynı şekilde onlarda size mesajlaşma programı üzerinden kripto para aktarabilecekler.

eChat Nasıl Alınır?

Sitenin ve uygulamanın kullanımı gerçekten çok kolay. Saniyeler için için eChat’e üye olabiliyorsunuz. eChat üye olmak ile ilgili hiç bir sorun yaşayacağınızı zannetmiyorum. eChat’e Kayıt ol butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız.

eChat Kayıt Ol Ekranı

Kayıt işlemini tamamladıktan sonra echat giriş ekranı üzerinden içeri giriş yaparak alım gerçekleştirebileceksiniz.

eChat Giriş Ekranı

Girişinizi yaptıktan sonra Control Panel’i sekmesinden aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşacaksınız. Bu bölümde en çok dikkat etmeniz gereken kısım echat token almak için kripto para gönderirken yukarıda yer alan kripto para ikonlarını doğru seçmeniz gerekmektedir. Örneğin bitcoin ile bir gönderim yapacaksanız sağ tarafta size zaten echat bitcoin cüzdan adresi çıkıyor. Bitcoin Cüzdan Adresi: 14k6c7TbKXUj5hDfSR59B71EUbD2DjYYkH şeklinde olacaktır.

Diğer ödeme yapmak için kullandığı örnek cüzdanlar aşağıdaki gibi olacaktır:

Litecoin: LPig8satjAJ6NZswJHL9zbH29WnjG444Km

Ethereum: 0x0042bd61cdad04867178aa688166821faaddc26b

Dash: XuEDeuSmSUQMHLDZmGJACXXBK3ZmkrXjTK

Ethereum Classic: 0x1bf1dfb94ea3521cf30d134a83ce0ffbec12fc74

Bitcoin Cash: 1Faj4W184FJxwhANCM4JeKgZSAJhwjgNPi

Bitcoin Gold: GXp5evH5BjKuxrgFLqHnA6mRKQjTaGnuvB

Dilediğiniz cüzdana para gönderme işlemi yaptıktan çok kısa bir süre sonra kontrol panelinizde ECHT’lerinizi görebiliyorsunuz. Eğer hızlı davranabilirseniz şuan yaklaşık olarak 300$ ‘lık bir yatırım ile 210 adet ECHT sahibi olabilirsiniz. Bu ECHT ‘lerin ileride çok değerleneceğini düşündüğüm için bende sizler gibi ECHT token aldım. ECHT Token nedir ? ECHT Token eChat Token anlamına gelmektedir.

 

Burada yer alan ve Türkçe olarak hazırlanılan yaklaşık 2,5 dklık videoyu izlerseniz eChat Nedir sorusuna tam olarak yanıt bulabilirsiniz.. Bence adamlar olaya son noktayı koymuşlar ve bir mesajlaşma programını taşınabilecek en üst seviyeye taşımayı başarmışlar.

  • Mesajlaşarak karşı taraftaki kullanıcıya kripto para gönderimi yapılabilmekte.
  • Merkezi olmayan bir yapıya sahip olduğu için kişisel verilerimiz yüksek güvenlikli olarak korunabilmekte.
  • Merkezi olmayan bir sosyal ağ kullanımına sahip olabilmekteyiz.
  • Merkezi olmayan bu sosyal ağ üzerinden yaptığımız paylaşımlarımızdan beğeniler dışında para kazanabilmekteyiz.
  • Tam 1 sene sonra hedeflenen en az 50 milyon kullanıcı ve günlük 10 milyar mesaj rakamları inanılmaz heyecanlı.

eCHAT TOKEN AL

eChat Token Al

Basında eChat Medya Haberleri İçin

1 comment for “eChat Nedir? eChat Nasıl Alınır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir