Deex.exchange Geleceğin Kripto Para Borsası

Deex.exchange

ICO indiriminin bitmesine 3 gün var. Toplam ICO’ların yüzde 57’den fazlası satılmış durumda olan Deex için yerinizi almak isterseniz buyrun: deex.exchange

Deex Türkçe dil desteğide vermektedir. Deex.exchange bir çok özelliği sayesinde geleceğin kripto para borsası olacaktır.

Deex Nedir?

Merkezi olmayan kripto para borsasıdır. Deex; İspanya, Türkiye, Almanya, Rusya, Kazakistan, İtalya, ve Malta’da Markalı kripto para ATM’leri kuracaktır. Youtube kanallarında yer alan Deex Nedir hakkında 2 dk’lık videoyu mutlaka izleyiniz. Deex geleceğin kripto para borsasıdır. Deex hacklenemez yapısıyla %100 güvenilir bir platformdur.

Deex ICO satın almak için yapmanız gereken sitede en üst bölümde üst kısımda Kayıt Olun bölümüne tıklayıp üye olmak ve ICO’yu satın almak istediğiniz kripto para biriminizi seçerek hemen altında beliren ilgili kripto para birimine ait cüzdana yatırmak istediğiniz miktarda aktarımı yapmanız gerekmektedir.

Çok kısa bir süre içinde kullanımı kolay ve basit olan arayüzünde Deex ICO‘larınızı hemen görebiliyorsunuz. Ben bu projenin Binance ve Kucoin projelerinden çok çok daha başarılı olacağını düşünüyorum. Bildiğiniz gibi Binance 0,10$ ‘lardan 24$’ın üzerine kadar çıktı. Yine aynı şekilde Kucoin 0,70$’lardan 20$’ın üzerine kadar çıkmayı başarmıştı. Bu iki coin ile ilgili grafiklere dilerseniz buradan ulaşabilirsiniz.

Binance Coin Grafik Bak 

Kucoin Coin Grafik Bak

Binance Kripto Para Borsasını Aç

Kucoin Kripto Para Borsasını Aç

Deex.exchange ‘e ait tüm kurumsal sosyal medya hesaplarının aktif olması ve yapılan bütün çalışmalarında şeffaf olması beni deex ICO’sunu almam için ikna eden nedenler arasındadır. Deex ‘de şuan fiyat 0,18$. Sizde geleceğin en iyi kripto para borsası’nda yer almak isterseniz hemen ICO’sundan uygun olan bu fiyatlar üzerinden alabilirsiniz.

 

Deex ile aklınıza takılan sorularla ile ilgili iletişim için info@deex.exchange mail adresini kullanabilirsiniz.

Not: Size bu yazıyı yazana kadar satılan ICO’ların yüzdesi %57’den %58’e çıkmıştır. Fiyatlar yukarı çıkmadan yakalamanız ve güzel kazançlar elde edebilmeniz dileğiyle.

 

DEEX ICO NEREDEN ALINIR -> HEMEN SATIN AL

2 comments for “Deex.exchange Geleceğin Kripto Para Borsası

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir