Binance Üyelik Nasıl Yapılır?

Binance Nasıl Üye Olunur

Binance üyelik nasıl yapılır ?

Binance üyelik nasıl yapılır diyenler için çok kısa ve öz bir şekilde anlatıyorum. Öncelikle binance üye olmak için doğru adres: https://www.binance.com <- TIKLAYIN

Adres barında yukarıdaki adresin yazdığından emin olun. Daha sonra en üst bölümde Binance için “Login or Register” bölümü yer alıyor. Binance kayıt olmak için Register kısmına tıkladığınızda https://www.binance.com/register.html yukarıdaki gibi bir adres çıkacaktır.

Binance Kayıt Ekranı

Binance kayıt olmak için sizden istediği bilgiler sırasıyla Email,Şifre,Şifre Tekrar, Refferal ID kısmına dokunmanıza gerek yok. Son olarak Binance Kullanıcı Sözleşmesi kutucuğunu kabul ederek kaydınızı saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Eğer Sözleşmeye bakmak isterseniz buradan açabilirsiniz. Sözleşmenin Türkçe versiyonu bulunmamaktadır.

Binance Hakkında

Binance nedir? Binance nasıl satın alınır? Binance Hakkında;
Hem daha çok yeni kripto para borsası hemde yeni kripto para birimi olan Binance hakkında ilk olarak söyleyebileceğim ciddi bir yükseliş grafiği olduğudur. Binance hakkında merak ettiklerinizi sizin için yazdım. Binance’da işlem yapmadan önce Türkiye’deki kripto para borsaları üzerinden binance hesabınıza kripto para göndererek işlem yapabilirsiniz. Türkiye’de yaşıyorsanız ve daha önce bir kripto para almadıysanız binance’de işlem yapmak henüz sizin için mümkün değildir. Öncelikle Türkiye’deki Kripto Para Borsalarına üye olarak oralara kripto para yatırmalı ve ardından bu kripto parayı binance hesabınıza kripto para gönderimi yapmalısınız. Daha çok yeni olmasına rağmen Binance Bitcoin piyasasının en büyük oyuncularından birisi olmayı başarmıştır. 2 milyona yakın kullanıcıya sahiptir ve bu rakam gün geçtikçe hızla yukarı doğru çıkmaya devam etmektedir. Binance Kripto Para Borsası içinden bir çok alt coin ile işlem yapma şansına sahip olursunuz. 2,5 Milyar $’dan fazla bir günlük işlem hacmine sahip olan binance, en çok kullanılan kripto para borsası ve en çok para kazandıran kripto para borsalardan birisi haline gelmiştir.

Binance Exchange Ekranı

Binance Exchange Ekranı – 2

Binance Kripto Para Borsası kendi coinini çıkarmıştır. Binance coin kısaltması BNB ‘dir. BNB coin ağustos ayında ilk çıktığı zamanlarda 0,099$ civarlarından Ocak ayında zirve rakamı olan 24$’ı devirmeyi başarmış bir coindir. Yani çıktıktan sonra hemen hemen 240 kattan fazla artış sağlamayı başarabilmiştir.

Ağustos ayında eğer siz 100$’lık bir BNB coin satın al demiş olsaydınız her 100$ dolarınız yaklaşık olarak 25.000$ olacaktı. Evet inanılmaz ama gerçek tamda bu şekilde.

Şuan Binance üzerinde buna benzer fırsatları yakalayabileceğiniz bir çok kripto para bulunmaktadır. Kullanım kolaylığı ve işlemlerindeki hızlılık özellikle de benim gibi sabırsız kişiler için harika. Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra mutlaka iki aşamalı doğrulama adımını ve cep telefonunuzu sisteme tanıtmayı unutmamalısınız.

Binence exchange yaparken basit seviye ve ileri seviye ekranları bulunmaktadır. Binance Mobil Uygulama ile dilerseniz işlemlerinizi rahatlıkla cep telefonunuzdan da yapabilirsiniz.

HEMEN BINANCE HESAP AÇ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir