2018’in En Çok Para Kazandıracak ICO Projeleri

2018’in En Çok Para Kazandıracak ICO Projeleri Neler? En çok kazandıracak ICO projeleri nelerdir? ICO alarak zengin olmak! Hangi ICO Projesi daha çok kazandıracak? Hangi ICO’yu almalıyım? 

2017 yılı kripto paralar ve ICO projelerinin bir pik yaptığı yıl oldu. Bir çok kişi 1 yıldan bile kısa bir sürede çok para kazanarak zengin oldu. Yatırımının onlarca hatta yüzlerce katını kazanan bu yatırımcıları birçok kişi ancak 2017 yılının sonlarına doğru eylül ,ekim gibi bitcoin’in durdurulamaz yükselişi ile fark edebildik.

Haliyle tüm gözler yeni yıla yani 2018 yılına çevrildi. Bir taraftan pazar hızla büyürken yatırımcılar çoğaldı diğer taraftan ise bu çığ gibi büyüyen yatırımcıları gören bir çok kimse pastadan payını alabilmek için bir çok yani ICO projesi yapmaya başladı. Bu ICO projerleri içinde sizler için 2018 yılında en çok para kazandıracak ICO Projelerini sıraladım.

DEEX.EXCHANGE İLE ZENGİN OLABİLİRSİN!!!

Bu ICO Projelerinin başında hala almak için zaman olduğunu düşündüğüm deex.exchange yer alıyor. Gerçekten detaylı bir şekilde araştırıldığında ne kadar değerli ve büyüme potansiyeli olduğunu görebileceğiniz bu ICO projesi belkide 2018’in en etkili ve para kazandıracak ICO projelerinin arasında yer aldığını göreceksiniz.

Bitshare 2.0 (Graphene) platformunda merkezi olmayan finansal ekosistemin kuruluşu..

Bu proje ile ilgili detayları merak ediyorsanız ” Deex.exchange Geleceğin Kripto Para Borsası ” isimli yazımı okuyabilirsiniz. Yada ” deex.exchange Türkçe whitepaper aç ” tıklayıp 2018’in en çok para kazandıracak ICO projeleri arasında olan Deex Hakkında bilgi edinebilirsiniz. Deex.exchange ile gerçekten hayal bile edemeceğin paralar kazanma şansına sahip olabillirsin.

Bu harika ICO projeleri için hala vaktiniz varken diliyorum 2018’in En iyi ICO projeleri neler diye aratıp bu yazılara ulaşma şansına sahip olursunuz.

ECHAT WHATSAPP’IN YERİNİ Mİ ALACAK!!!

eCHAT nedir? Bu yıl sanıyorum 2017’den de daha iyi bir yıl olacak. Çünkü çok ciddi ICO projeleri 2017 yılının sonunda ortaya çıkmaya başladı. 2017 yılının başında ya da daha erken başlayan ICO projeleri içinde yer alan eksikler,hatalar,yanlışlar ve daha bir çok olumsuz nedenler ortadan kaldırılarak oluşturulan ICO projeleri çıkmaya başladı. İşte bunlardan bir tane daha eCHAT Merkezi Olmayan Mesajlaşma Programı ! Bu projeyi neredeyse şans eseri görüp ardından da başından beri takip edenlerden biri olarak ilk düşüncem her zaman eCHAT uygulamasının ileride whatsapp’ın tahtını sallayacağını onu yerinden edeceği oldu. Whatsapp’a göre o kadar fazla artıları var ki.

eCHAT Özellikleri Nelerdir?

Neresinden tutarsanız tutun yeni nesil mesajlaşma programı olarak eCHAT mesajlaşma programı bence alanında bir devrim niteliğinde. Gelir elde etme fırsatı veren eCHAT kullanıcılara sunduğu avantajlar ile geleceğin mesajlaşma programı arasında yerini aldı. Bu ICO hakkında bilgi sahibi olmak isterseniz http://semihcelebi.net/echat-nedir-echat-nasil-alinir/ yazımı inceleyebilirsiniz. Merkezi Hong Kong ‘da bulunan eCHAT yatırımı ile uzun vadeli bir plan çizerek hayallerinize yatırım yapabilirsiniz. Bu fırsattan yararlanmak isterseniz

eCHAT ANASAYFASINI AÇ – eCHAT SATIN AL

Bu ICO projesinin whitepaper ‘ına ulaşmak isterseniz: eCHAT Whitepaper Aç tıklayıp okuyabilirsiniz.

eCHAT Nedir? eCHAT ile Para Kazanmak

HOMEBLOCKCOİN PROJESİ İLE ÇOK PARA KAZANMAK!!!

Homeblockcoin 2018 yılının en iddaalı en farklı ve en etkili ICO projeleri arasında yerini almış. Bu ICO projesi ile ilgili olarak en dikkat çeken madde Homeblockcoin 1000 dolar olacak söylentileri. Söylentiden de öte bunun kendileri tarafında açıkca belirtilmiş olması. Tamda burada özellikle homeblockcoin kaç dolar olacak diye merak edenler bu açıklama karşısında şaşırabilirler. Fakat 2017 yılından tecrübe ettiğimiz artışlar yüzünden şaşırmamalılar. Bu yüzden homeblockcoin kaç dolar olacak diyorsanız eğer hedefin 1000 dolar olduğunu resmi sitelerinden öğrenmiş oluyoruz.

Homeblockcoin Nedir?

Homeblockcoin Nedir? Homeblockcoin Hakkında! Homeblockcoin ile Zengin Olunabilir mi? Neden Homeblockcoin Almalıyım? Homeblockcoin En iyi ICO projesi mi? Homeblockcoin kaç dolar? Homeblockcoin Marketcap gibi bir çok sorunuzun cevabını aşağıdaki ilgili yazıda bulabilirsiniz..

Yada

HOMEBLOCKCOİN SATIN AL

diyebilirsiniz.. Çok para kazanmanız dileği ile..

Homeblockcoin Nedir? Homeblockcoin 1000$ olacak mı?

1 comment for “2018’in En Çok Para Kazandıracak ICO Projeleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir